Trenéři 

PETR PETYOVSKÝ

PETR PETYOVSKÝ
(hlavní trenér)

Kanoistice se věnuji od 14 let, kdy jsem začal navštěvovat naši loděnici na Veslařské. Ze závodních tratí mám nejradši závody na 200 metrů, na dvoustovce jsem dokázal celý život závodit s těmi nejlepšími v České republice. Od září 2022 jsem převzal funkci hlavního trenéra a věřím, že našim závodníkům mám ze svých zkušeností co předat. 

MARTINA MIŠÍKOVÁ

MARTINA MIŠÍKOVÁ
(metodický trenér - konzultant)
Trenér 2. třídy se specializací na rychlostní kanoistiku.

Kanoistice se věnuji od 9 let. Mým mateřským oddílem byl Klub vodních sportů v Hranicích. Během středoškolského studia jsem byla dva roky na sportovním gymnáziu v Českých Budějovicích, v roce 2022 jsem dokončila magisterský obor - Management sportu na Masarykově univerzitě. 

PAVOL HRABOVSKÝ

PAVOL HRABOVSKÝ
(asistent hlavního trenéra)

Kanoistice se věnuji od 10 let. Mým mateřským oddílem byl Kajak&Kanoe Klub Komárno. Během sportovní kariéry jsem byl reprezentantem juniorské reprezentace Slovenska. Do Brna jsem přišel studovat informatiku na Masarykově univerzitě, kterou jsem úspěšně dostudoval a v Brně zůstal. Od září jsem přijal novou výzvu podílet se na trénování mládeže.

EVELÍNA VYBÍRALOVÁ

EVELÍNA VYBÍRALOVÁ
(asistent hlavního trenéra)

Do oddílu jsem přišla v 15 letech a učila jsem se jezdit na kajaku. V létě 2022 jsem přijala výzvu a začala jsem se učit jezdit na kanoi, na které nyní závodím. Zároveň od jara 2022 pomáhám s trénováním nejmenších u nás v loděnici a starám se o naše sociální sítě. 

ANNA TVRDOŇOVÁ

ANNA TVRDOŇOVÁ
(asistent hlavního trenéra)

S rychlostní kanoistikou jsem závodně začala ve 12 letech. V roce 2019 jsem se dostala díky svým výsledkům do Sportovního centra mládeže. Nyní se věnuji studiu na střední škole a z důvodu nedostatku času na kvalitní vlastní závodní přípravu, pomáhám v oddíle s trénováním mladších závodníků.

Závodníci 

Momentálně pod křídly naše klubu závodí 15 závodníků ve věku mládeže a 8 dospělých. Celkově oddíl navštěvuje přes 30 dětí.

Momentálně pod křídly naše klubu závodí 15 závodníků ve věku mládeže a 8 dospělých. Celkově oddíl navštěvuje přes 30 dětí.

Aktuální věkové kategorie: 
benjamínci, benjamínky - 12 let a mladší
žáci, žákyně - 13 - 14 let
dorostenci, dorostenky - 15 - 16 let
junioři, juniorky - 17 - 18 let
muži, ženy - 19 let a starší
veteráni, veteránky - 35 let a starší

Výsledky a úspěchy 

Český pohár

Český pohár

Naši mladí závodníci pravidelně sbírají medaile na závodech seriálu Velkomoravské ligy a začínají se prosazovat i v závodech Českého poháru.

V sezóně 2022 jsme se zúčastnili celkem 13 závodů, ze kterých jsme přivezli desítky medailí a nejen to! Naši 3 závodníci - Patrik Janeček, Adam Žalkovský a Sofya Palashavets se dostali do užšího výběro do Sportovního centra mládeže.

Děkujeme všem co nám drželi palce a fandili!