Trenéři 

MARTINA MIŠÍKOVÁ

MARTINA MIŠÍKOVÁ
(hlavní trenér)
Trenér 2. třídy se specializací na rychlostní kanoistiku.

Kanoistice se věnuji od 9 let. Mým mateřským oddílem byl Klub vodních sportů v Hranicích. Během středoškolského studia jsem byla dva roky na sportovním gymnáziu v Českých Budějovicích, v roce 2018 jsem dokončila bakalářské studium na Univerzitě obrany v Brně a nyní studuji magisterský obor - Management sportu na Masarykově univerzitě.

PAVOL HRABOVSKÝ

PAVOL HRABOVSKÝ
(asistent hlavního trenéra)

Kanoistice se věnuji od 10 let. Mým mateřským oddílem byl Kajak&Kanoe Klub Komárno. Během sportovní kariéry jsem byl reprezentantem juniorské reprezentace Slovenska. Do Brna jsem přišel studovat informatiku na Masarykově univerzitě, kterou jsem úspěšně dostudoval a v Brně zůstal. Od září jsem přijal novou výzvu podílet se na trénování mládeže.

JUDITA KECSKEMÉTIOVÁ

JUDITA KECSKEMÉTIOVÁ
(asistent hlavního trenéra, fyzioterapeut)

Kanoistice se věnuji od 11 let, mateřským oddílem byla TJ Dunaj Štúrovo. V roce 2010 jsem se  stala členem oddílu Kayak Canoe Team Nána, kde jsme spolupracovali s maďarským klubem z  Ostrihomu. V roce 2015 jsem skončila bakalářské studium v Piešťanech na Institutě fyzioterapie, balneologie a léčebné rehabilitace. 2016-2018 jsem studovala v Budapešti trenérství rychlostní kanoistiky.

Závodníci 

Momentálně pod křídly kanoistického oddílu TJ Lodních sportů Brno závodí 15 dětí a 8 dospělých.

Momentálně pod křídly kanoistického oddílu TJ Lodních sportů Brno závodí 15 dětí a 8 dospělých.

Aktuální věkové kategorie: 
benjamínci, benjamínky - 12 let a mladší
žáci, žákyně - 13 - 14 let
dorostenci, dorostenky - 15 - 16 let
junioři, juniorky - 17 - 18 let
muži, ženy - 19 let a starší
vetaráni, veteránky - 35 let a starší

Výsledky a úspěchy 

Český pohár

Český pohár

Naši malí závodníci pravidelně sbírají medaile na závodech seriálu Velkomoravské ligy a začínají se prosazovat i v závodech Českého poháru.

V sezóně 2019 jsme se zúčastnili celkem 16 závodů ze kterých jsme přivezli 143 medailí, to je o 19 medailí více než v roce 2018 a naše Anička Tvrdoňová se stala členkou sportovní centra mládeže. 

Děkujeme všem co nám drželi palce a fandili!