Trenéři 

MARTIN MRVA

MARTIN MRVA
Hlavní trenér
2. trenérská třída

Kanoistice se věnuji od 7 let. Začal jsem pádlovat v oddíle Slávia Trenčín. Mojí nejoblíbenější tratí je 200m. Reprezentoval jsem několikrát na mezinárodní regatě v Bratislavě a na Slovensku jsem patřil k těm nejlepším. Do Brna jsem přišel kvůli studiu a od dubna 2024 jsem přijal výzvu stát se hlavním trenérem v brněnském oddíle.

Michaela Obertíková

Michaela Obertíková
Asistent hlavního trenéra

S kanoistikou jsem začala ve 13 letech v oddíle Rychlostní kánoistika Nováky. Poctivě jsem reprezentovala na Slovenských závodech můj oddíl a ne jednou jsem si odvezla medaili z Mistrovství Slovenska. V Brně studuji na Masarykově Univerzitě, obor kondiční trenér a v oddíle pomáhám s trénováním děvčat.  

PAVOL HRABOVSKÝ

PAVOL HRABOVSKÝ
(asistent hlavního trenéra)

Kanoistice se věnuji od 10 let. Mým mateřským oddílem byl Kajak&Kanoe Klub Komárno. Během sportovní kariéry jsem byl reprezentantem juniorské reprezentace Slovenska. Do Brna jsem přišel studovat informatiku na Masarykově univerzitě, kterou jsem úspěšně dostudoval a v Brně zůstal. Od září 2018 jsem přijal novou výzvu podílet se na trénování mládeže.

EVELÍNA VYBÍRALOVÁ

EVELÍNA VYBÍRALOVÁ
(asistent hlavního trenéra)

Do oddílu jsem přišla v 15 letech a učila jsem se jezdit na kajaku. V létě 2022 jsem přijala výzvu a začala jsem se učit jezdit na kanoi, na které nyní závodím. Zároveň od jara 2022 pomáhám s trénováním našich nejmenších členů a závodníků.

LUBOMÍR ŽUPKA

LUBOMÍR ŽUPKA
(metodický trenér)
2. trenérská třída

S kanoistikou jsem začal v oddíle Mosilana Brno v roce 1974, do Lodní sportů Brno jsem přestoupil v roce 1979. Na kajaku i kanoi jsem medailistou ČSR.  Od 1982 do 2012 jsem se metodicky podílel na přípravě všech úspěšných členů oddílu LS Brno (poslední byl Vojtěch Prax (2007 až 2012), účastník ME juniorů).
Do trenérských řad jsem se vrátil v roce 2023, momentálně mám na starost metodickou spolupráci s trenéry a osobní přípravu Patrika Janečka.

Závodníci 

Momentálně pod křídly naše klubu závodí 15 závodníků ve věku mládeže a 8 dospělých. Celkově oddíl navštěvuje přes 30 dětí.

Momentálně pod křídly naše klubu závodí 15 závodníků ve věku mládeže a 8 dospělých. Celkově oddíl navštěvuje přes 30 dětí.

Aktuální věkové kategorie: 
benjamínci, benjamínky - 12 let a mladší
žáci, žákyně - 13 - 14 let
dorostenci, dorostenky - 15 - 16 let
junioři, juniorky - 17 - 18 let
muži, ženy - 19 let a starší
veteráni, veteránky - 35 let a starší

Výsledky a úspěchy 

Český pohár

Český pohár

Naši mladí závodníci pravidelně sbírají medaile na závodech seriálu Velkomoravské ligy a začínají se prosazovat i v závodech Českého poháru.

V sezóně 2023 jsme se zúčastnili celkem 13 českých závodů, ze kterých jsme přivezli desítky medailí a nejen to!

Naši 3 závodníci - Patrik Janeček, Adam Žalkovský a Sofya Palashavets nás a Českou republiku v květnu reprezentovali na mezinárodní regatě v Bratislavě. Sofya se nominovala na Mistrovství světa juniorů v Itálii a společně s Patrikem se na podzim účastnili závodů Olympijských nadějí v Polsku. Do Sportovního centra mládeže se v roce 2023 dostali 4 naši závodníci - Sofya Palashavets, Patrik Janeček, Adam Žalkovský a Ema Vymazalová.

Děkujeme všem co nám drželi palce a fandili!